בלוג


הסיבה העיקרית שבגללה לא זוכרים באופן מודע חוויות מגלגול קודם, היא שלרוב אין לנו צורך בכך, כל מה שלא קשור לייעוד שלנו בגלגול הזה, פשוט אינו רלוונטי. לפעמים נוכל להיזכר בכמה חוויות משמעותיות מחיים קודמים במידה והזיכרונות האלו עשויים להביא לנו תועלת בחיים האלו.

קרא עוד  

האינטואיציה היא החלק בתוכנו שמודע כל הזמן לצד הפחות מוחשי של החיים. האינטואיציה עוזרת לנו לעשות את החיבור שבין גוף, נפש ונשמה. האינטואיציה מחוברת לידע קדום, לספרייה הקוסמית, יש לה יכולת לחוש ולראות את המציאות בדרכים שנסתרות עבורנו, וזה מה שהופך אותה למדריכה ובת לוויה כל כך חשובה ונפלאה. הקשבה לקול הפנימי מאפשרת לנו לצעוד במסלול הנכון להגשמה, שזאת מהותה של הנשמה.

קרא עוד  

מידי שבוע תוכלו לשאול שאלה ולקבל כאן מסר בנושא עליו שאלתם. המסרים מועברים באמצעות תקשור וקלפים.

קרא עוד  

את הפוסט הזה כתבתי לאור שאלות רבות שנשאלתי בנושא. חשבתי שיהיה הכי נוח לרכז את כל המידע במקום אחד. אענה כאן על שאלות כמו היכן לרכוש קלפים, האם יש ספרון עם הסבר ופירוש לקלפים, מה עושים עם האנגלית ועוד.

קרא עוד  

ייתכן שיש לכם בבית מספר חבילות קלפים, אולי בחלקן לא נגעתם הרבה זמן, אולי השאלתם לחברים, או שהן סתם העלו אבק על המדף. ייתכן גם שיש לכם קלפים, שאתם נעזרים בהם באופן קבוע, אבל מידי פעם יש תחושה ש"זה כבר לא אותו הדבר", אולי המסרים נראים לכם פחות חזקים מכפי שהיו בעבר.

קרא עוד  

כל כך הרבה נכתב ומדובר על דרכים להגשמה, למיקוד, למשיכת שפע ולזימון. יש כל כך הרבה סדנאות (גם שלי) והרצאות שמלמדות אותנו להתחבר לחזון שלנו. יש כל כך הרבה ספרים וקורסים שמלמדים אותנו איך לבנות תכנית, איך להתמיד ולהישאר על המסלול להצלחה עד להגשמת המטרה. יש כל כך הרבה ידע על הדברים שמניעים אותנו לפעול, ועל מה שצריך כדי להמשיך לנוע קדימה. אבל מעט מאוד מידע על מה קורה לאחר שמגשימים את המטרה. מה עושים אז?

קרא עוד  

האם לכולם יש נשמה תאומה? התשובה היא: כן, אבל זה לא תמיד מי שאתם חושבים. רוב האנשים חושבים על נשמה תאומה כבן או בת הזוג שאיתם יכולה להתממש מערכת היחסים האוהבת והאידאלית.

קרא עוד  

דפי בוקר הם תרגיל כתיבה שמקורו מיוחס לסופרת ג'וליה קמרון. אני משערת שהיא לא הראשונה שהגתה אותו, אבל היא זו שהתפרסמה כמי שביססה מערכת תרגילים סביב הנושא, וגם כתבה ספר בשם "דרך האמן". הספר מתאים לכל האנשים היצירתיים באשר הם ולכל אלו העוסקים באמנות באופן מקצועי או כתחביב.

קרא עוד  

נקודת המרכז האישית היא חוויה פנימית ייחודית. ככל שנשהה בה יותר זמן אז יהיה לנו קל יותר לחזור אליה. ככל שנשהה בה יותר זמן אז נרגיש באופן מיידי כשהאיזון יופר, נחווה אי נוחות וחוסר הרמוניה

קרא עוד  

כל אתגר בחיים מטרתו להיות שיעור עבורנו כדי שנלמד ונצמח ממנו. במצב הנוכחי לכל אחד עולים קשיים, פחדים ואתגרים שונים שהקורונה שמה עליהם זרקור. הם היו שם גם לפני כן, אך כרגע קפצו לקדמת הבמה של התודעה שלנו.

קרא עוד  

האביב הוא זמן טוב לעשות ניקיון בפנים ובחוץ. מהבחינה האנרגטית האביב, כמו בטבע, מסמל פריחה והתחדשות שמגיעות אחרי תקופת ההתכנסות הארוכה של החורף. זה זמן לנוע קדימה.

קרא עוד  

כיצד להמשיך ולקבל מסרים מדויקים? או - למה כדאי לגוון ולא לשאול כל הזמן את אותה השאלה?

קרא עוד