נקודת המרכז האישית היא חוויה פנימית ייחודית. ככל שנשהה בה יותר זמן אז יהיה לנו קל יותר לחזור אליה. ככל שנשהה בה יותר זמן אז נרגיש באופן מיידי כשהאיזון יופר, נחווה אי נוחות וחוסר הרמוניה

קרא עוד  

כל אתגר בחיים מטרתו להיות שיעור עבורנו כדי שנלמד ונצמח ממנו. במצב הנוכחי לכל אחד עולים קשיים, פחדים ואתגרים שונים שהקורונה שמה עליהם זרקור. הם היו שם גם לפני כן, אך כרגע קפצו לקדמת הבמה של התודעה שלנו.

קרא עוד  

האביב הוא זמן טוב לעשות ניקיון בפנים ובחוץ. מהבחינה האנרגטית האביב, כמו בטבע, מסמל פריחה והתחדשות שמגיעות אחרי תקופת ההתכנסות הארוכה של החורף. זה זמן לנוע קדימה.

קרא עוד  

כיצד להמשיך ולקבל מסרים מדויקים? או - למה כדאי לגוון ולא לשאול כל הזמן את אותה השאלה?

קרא עוד  

הרבה אנשים היו רוצים לפתח את היכולת לתקשר, לקבל מסרים והכוונה. הרצון להיות בקשר עם משהו גדול יותר מהחוויה הפיזית שלנו הוא דבר נפלא. החדשות הטובות הן שכל אחד יכול. והיום אני רוצה לחלוק אתכם שיטה אחת פשוטה מאוד לקבלת מסרים שמתאימה למתקשרים בכל הרמות, גם לכאלו שלא התנסו מעולם בתקשור.

קרא עוד  

כיצד להתמודד עם אתגרים בעזרת מדיטציה? אני רוצה לקחת את השאלה הזאת ולענות עליה משני כיוונים: כיצד להתמודד עם אתגרים בחיים בעזרת מדיטציה, וכיצד להתמודד עם קושי שעולה בזמן מדיטציה.

קרא עוד  

בפוסט הקודם דיברנו על הדרך לבחור חבילת קלפים, והיום אני רוצה להתמקד בנושא נוסף שיהפוך את פריסות הקלפים שלכם למדויקות יותר: האופן בו אנחנו שואלים את השאלות.

קרא עוד  

חבילת קלפים טובה, היא חבילה שמדויקת לאיש או לאישה שעובדים איתה. צריך להיות חיבור אנרגטי, אחרת לא תהיה תקשורת בין הקלפים ובין מבקש או מבקשת המסר.

קרא עוד  

הימים שלקראת ראש השנה, במיוחד כשבוע - שבועיים לפני כן, הם ימים מיוחדים, עם אנרגיה פועמת שמאפשרת לנו להתחבר לרחשי הלב, לשחרר את המיותר ולזמן את החדש אל תוך חיינו.

קרא עוד  

יש חוק פשוט מאוד ביקום: דומה מושך דומה. אם נרצה לבחון וליישם אותו בתדר של שפע, הרי שאפשר לומר: שפע מושך שפע. כלומר: תדר של שפע, ימשוך לחיינו עוד שפע.

קרא עוד  

בפוסט הזה אני רוצה לשתף אתכם במשהו שלקח לי שנים ללמוד, אבל מרגע שנפל האסימון, וגם ראיתי תוצאות, אימצתי את הדרך הבהירה שנגלתה לפניי.

קרא עוד  

לפני שנצלול לסיפור אני רוצה לשאול אתכם כמה שאלות, כדי שמשהו יהדהד בכם, יקרא לכם בפנים, וכאשר תקראו את הסיפור ומוסר ההשכל שלו, אז תוכלו להתחבר אליו ממקום הרבה יותר עמוק, וגם להתחבר אליו מהמקום שלכם בחיים.

קרא עוד