מאגר שאלות לעבודה עם קלפים ולקבלת מסרים באמצעות קלפים. מה אפשר לשאול ובאיזה אופן על מנת לקבל מסר ברור ותומך.

קרא עוד  

ריכזתי כאן רשימה מופלאה של ספרים העוסקים בגלגול נשמות. אם עדיין לא קראתם אף ספר בנושא, אני ממליצה להתחיל עם הספרים של דניס לין (במיוחד: גלגולי העבר, חלומות ההווה) והספרים של ד"ר מייקל ניוטון (במיוחד: מסע הנשמות).

קרא עוד  

אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שזה לא במקרה, ויש מסר שהמדרכים הרוחניים רוצים להעביר לכם. אם אתם מרגישים שכך הדבר, אתם מוזמנים לנשום עמוק, לחשוב על שאלה ולבחור קלף.

קרא עוד  

היום כבר רבים יודעים שחלומות הם כלי רוחני ומעשי להתפתחות, למידה והגשמה עצמית. החלומות שאנו חולמים בלילה יכולים ללמד אותנו הרבה מאוד על עצמנו, לעזור בריפוי פיזי ורגשי ואף ביצירת מציאות.

קרא עוד  

ראשית נסביר מהן שאלות של כן / לא: אלו שאלות שהתשובה עליהן יכולה להיות חד משמעית לשלילה או לחיוב, ללא דרך אמצע. למשל: האם כדאי לעזוב את העבודה? האם אתחתן השנה? האם הוא / היא מתאימים לי? האם הוא נאמן לי? האם היא מקנאה בי? האם הוא יציע לי נישואים? האם אצליח בבחינה? וכן הלאה.

קרא עוד  

למה הרבה אנשים מרגישים שהם יכולים לתקשר ולקבל מסרים עבור אחרים, אבל כשזה מגיע אליהם, הם מתקשים לקבל מסר חד משמעי עבור עצמם?

קרא עוד  

הסיבה העיקרית שבגללה לא זוכרים באופן מודע חוויות מגלגול קודם, היא שלרוב אין לנו צורך בכך, כל מה שלא קשור לייעוד שלנו בגלגול הזה, פשוט אינו רלוונטי. לפעמים נוכל להיזכר בכמה חוויות משמעותיות מחיים קודמים במידה והזיכרונות האלו עשויים להביא לנו תועלת בחיים האלו.

קרא עוד  

האינטואיציה היא החלק בתוכנו שמודע כל הזמן לצד הפחות מוחשי של החיים. האינטואיציה עוזרת לנו לעשות את החיבור שבין גוף, נפש ונשמה. האינטואיציה מחוברת לידע קדום, לספרייה הקוסמית, יש לה יכולת לחוש ולראות את המציאות בדרכים שנסתרות עבורנו, וזה מה שהופך אותה למדריכה ובת לוויה כל כך חשובה ונפלאה. הקשבה לקול הפנימי מאפשרת לנו לצעוד במסלול הנכון להגשמה, שזאת מהותה של הנשמה.

קרא עוד  

אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שזה לא במקרה, ויש מסר שרוצה להגיע אליכם. אם אתם מרגישים שכך הדבר, אתם מוזמנים לנשום עמוק, לחשוב על שאלה ולבחור קלף.

קרא עוד  

את הפוסט הזה כתבתי לאור שאלות רבות שנשאלתי בנושא. חשבתי שיהיה הכי נוח לרכז את כל המידע במקום אחד. אענה כאן על שאלות כמו היכן לרכוש קלפים, האם יש ספרון עם הסבר ופירוש לקלפים, מה עושים עם האנגלית ועוד.

קרא עוד  

ייתכן שיש לכם בבית מספר חבילות קלפים, אולי בחלקן לא נגעתם הרבה זמן, אולי השאלתם לחברים, או שהן סתם העלו אבק על המדף. ייתכן גם שיש לכם קלפים, שאתם נעזרים בהם באופן קבוע, אבל מידי פעם יש תחושה ש"זה כבר לא אותו הדבר", אולי המסרים נראים לכם פחות חזקים מכפי שהיו בעבר.

קרא עוד  

כל כך הרבה נכתב ומדובר על דרכים להגשמה, למיקוד, למשיכת שפע ולזימון. יש כל כך הרבה סדנאות (גם שלי) והרצאות שמלמדות אותנו להתחבר לחזון שלנו. יש כל כך הרבה ספרים וקורסים שמלמדים אותנו איך לבנות תכנית, איך להתמיד ולהישאר על המסלול להצלחה עד להגשמת המטרה. יש כל כך הרבה ידע על הדברים שמניעים אותנו לפעול, ועל מה שצריך כדי להמשיך לנוע קדימה. אבל מעט מאוד מידע על מה קורה לאחר שמגשימים את המטרה. מה עושים אז?

קרא עוד